• تلفن دفتر مرکزی

    35595713-14 (031) 

  • ساعت پاسخگویی

    هر روز از ساعت 8:30 الی 16:30

 

تاریخچه

گروه تولیدی "پویان بَسپار سپاهان" از سال 1376 فاز اول تولید خود را در عرصه لوله و اتصالات پلی پروپیلن (تک لایه) آغاز نمود. این مجموعه در ابتدای کار جزء سه شرکت اول تولید کننده این محصول در داخل کشور بوده و از آغاز با نگاهی به تسخیر بازارهای داخلی و صادرات گسترده، به شکل بسیار قدرتمند وارد بازار گردید. لوله و اتصالات پلی پروپیلن تولید گروه پویان بَسپار سپاهان، علاوه بر دارا بودن نشان استاندارد ملی ایران، موفق به دریافت استانداردهای روز جهانی از جمله CE اروپا ، استانداردهای ISO 9001:2015 و ISO 10004:2015و تائیدیه مرکز تحقیقات مسکن و راه و شهرسازی گردیده است.

history31

این مجموعه در دهه 80 با راه اندازی فاز دوم تولیدات، لوله های پلی اتیلن را تولید و در طی این مدت با بازاریابی هدف دار و منظم سعی نمود که محصولی فاخر و باکیفیت را وارد بازار نماید. ضمن اینکه "ارائه محصولی با کیفیت" در راستای ایجاد آسایشی پایدار برای جامعه، سرلوحه فعالیت های گروه تولیدی پویان بَسپار سپاهان قرار دارد، با تولید لوله های پلی اتیلن و نقش حائز اهمیت آن در مدیریت صحیح آب و در نتیجه توسعه کشاورزی ، مسئولیت اجتماعی خود را در قبال این مهم ایفا کرده است.
گروه تولیدی پویان بَسپار سپاهان در آغاز دهه 90 ، با توجه به رشد تکنولوژی و ورود تأسیسات نوین گرمایشی و سرمایشی به بازار ایران، فاز سوم طرح توسعه این مجموعه با راه اندازی خطوط تولید لوله و اتصالات پنج لایه به صورت Pert.Al.Pert و Pex.Al.Pex آغازشد. با توجه به رشد و توسعه صنعت ساختمان و میل به استفاده از تکنولوژی های روز دنیا این مجموعه سعی در پاسخگویی به نیاز های جدید بازار ضمن بهره برداری و همگام بودن با دانش نوین و به روز دنیا دارد.

دانلود فایل pdf رزومه

icon download2